top of page

ModaBKfashion Hakkında

Tek kişi ile başlayan mağazacılık serüvenimiz bugün profesyonel çalışma ekiplerimizle ModaBKfashion çatısı altında mağaza ve internet satış hizmetlerini yürütmektedir.

ModaBKfashion olarak günün modasını perakende mağazacılık anlayışı ile sunarken; gerek sosyal medya gerekse Online mağaza alışverişlerinde aldığımız geri bildirimler her zaman bizi motive etmiştir. Bu değerli bildirimleri dikkate alarak müşterilerimizin konforlu alanlarından çıkmadan ürün çeşitlerimize ve ürün detaylarına ulaşabilmeleri adına 2023 yılında www.modabkfashion.com e-ticaret sayfamız hizmete açılmıştır.

Online satış hizmetimide yer alan geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin dört bir yanına sorunsuzca ulaşıp, farklı ödeme seçenekleriyle her bütçeye hizmet sunma imkanımız doğmuştur. Hizmet anlayışımız maksimum müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur.

Perakendecilik sektörünün köklü firmalarından olan ModaBKfashion; kalite konusunda ödün vermeden şıklığı ve zerafeti uygun fiyata sunmaya devam edecektir.

 

Alışveriş Güvenliği

 

modabkfashion.com veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanılmaktadır. modabkfashion.com' da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3D secure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

bottom of page